Vinný sklípek s ubytováním

Ochutnat to nejlepší z vinařství v překrásné oblasti na jihu Moravy je přáním nejen tuzemských, ale také zahraničních návštěvníků. Místní zkušení vinaři rok co rok sklízejí velmi špičkovou úrodu vinné révy, a spolu s tím i řadu ocenění. Jak v rámci České republiky, tak i celého světa. Vinný sklep jižní Morava je lákadlem pro milovníky kvalitního vína, kteří rádi ochutnávají vybrané odrůdy a ročníky. Vinařské sklípky v jižním koutu Moravy můžete navštívit s blízkými přáteli, bývalými spolužáky nebo svými kolegy. Vypravit se za skvělým zážitkem je možné i v páru, váš partner to jistě ocení!

Degustace vína

Každý vinař nebo profesionální someliér vám stoprocentně potvrdí, že degustace vína se nedá nijak uspěchat a že má svá přesná pravidla. Víno se nejen pije, ale zároveň se těšíme jeho barvou, vdechujeme jeho vůní apod.  Jak správná degustace vína probíhá, si můžete v klidu vyzkoušet, pokud zavítáte na jižní Moravu. Vinný sklípek s ubytováním je tím pravým místem, kde se můžete zúčastnit řízené degustace pod dohledem zkušeného a profesionálního someliéra. Díky tomu budete o víně vědět mnohem víc.

Vinařské sklípky

Pokud pozvete své přátele nebo spolupracovníky právě k nám, nabízíme vám nejen degustaci vína, ale také výborné občerstvení. Vinařské sklípky jsou k dispozici celoročně, stejně jako archiv vín na degustaci. Navíc máme pro všechny hosty připraveno příjemné a komfortní ubytování. Vinný sklep s ubytováním je pro návštěvníky výhodnou variantou – nikdo z hostů nemusí mít obavy, jak si zajistit odvoz nebo kam se pozdě v noci uložit. Nerušeně a v klidu si tak lze vychutnat zážitek z dobrého vína a užít skvělou zábavu.

© Copyright Ubytování Břeclav | GDPR | Vyrobilo MFÁčko