Břeclav je pro Vás ideálním výchozím bodem. Z Břeclavi je to všude kousek.

Ubytování Břeclav


Jste na služební cestě? Chystáte se na dovolenou na Jižní Moravě? Chcete na víkend někam vyrazit za romantikou a poznáním? Pak budete jistě hledat ubytování, penzion, nebo hotel. Nabízíme krátkodobě i dlouhodobě pronájem bytu. Vzhledem k výhodné pozici města Břeclav, není o poskytovatele ubytování nouze. My Vám nabízíme ubytování v centru, v klidné ulici, pár minut pěšky od nejdůležitějších dopravních spojení. Ubytování které poskytujeme, nabízí komfortní pokoje s příslušenstvím a společnou kuchyní. Wifi, parkoviště před ubytováním, na každém pokoji TV. To vše za velice příznivé ceny.

Ceník ubytování

Nabízíme tyto pokoje – jednolůžkový, dvoulůžkový, třílůžkový a apartmán.
K dispozici jsou i dva byty na adrese u Tržiště 470/9 Břeclav.
Možnost přistýlky, děti do 3 let zdarma, WiFi, TV, parkoviště, garáž pro motorkáře.
Ceny od 400kč – 800kč za osobu/noc dle typu pokoje a sezóny.
Při dlouhodobějším ubytování, nebo ubytování větší skupiny osob, cena a podmínky dohodou.

Z penzionu dojdete pěšky:

  • za tři minuty k autobusové zastávce
  • za šest minut k vlakovému nádraží
  • za osm minut autobusovému nádraží
  • do pár minut tak můžete navštívit nespočet turisticky vyhledávaných míst.
  • za tři minuty k autobusové zastávce
  • za šest minut k vlakovému nádraží
  • za osm minut autobusovému nádraží
  • do pár minut tak můžete navštívit nespočet turisticky vyhledávaných míst.

K ubytování patří také prostory pro úschovu kol, kočárku, popřípadě dalších věcí. Parkování je možné přímo na ulici před penzionem. Pár kroků od ubytování je koktejl bar a kavárna Fun Caffe. Přímo pod kavárnou je vinný sklípek kde můžete ochutnat nejlepší vína vinařů ze širokého okolí. O dva domy dál najdete Pizzerii a v centru pak nespočet restaurací a kaváren. Kdo by toho neměl za celý den dost, večer od středy do neděle to žije v Music klubech a o víkendech pak na místních diskotékách. Pokud Břeclav navštívíte, přejeme Vám spoustu zábavy a příjemný pobyt. Věříme, že se budete rádi vracet.

Dle zákona § 14 a násl. zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele, jsme povinni vás, jakožto našeho hosta, tudíž spotřebitele, zde informovat jasným, srozumitelným a snadno dostupným způsobem o subjektu mimosoudního řešení sporů, který je pro daný typ nabízené služby věcně příslušný. V souladu s tímto ustanovením vás informujeme o tom, v případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2. Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz.

© Copyright Ubytování Břeclav | GDPR | Vyrobilo MFÁčko